Autorizované servisní středisko: 225 001 526

Servis: 225 001 526

 

Společnost MEDISAP je autorizovaným servisním střediskem pro podporu produktů firmy GE Healthcare (Marquette). Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech ostatních produktů, které naše společnost prodává v České Republice. K dnešnímu dni jsou v naší republice celkem tři servisní střediska, ze kterých provádíme opravy. Jsou to Praha, Olomouc a Česká Třebová. Naši servisní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru zdravotnické techniky. Jsou pravidelně školeni přímo u zahraničního výrobce.

Mezi naše další služby patří zejména pravidelné bezpečnostně technické kontroly prostředků zdravotnické techniky dle z.268/2014 Sb., vedení dokumentace o přístrojích po celou dobu jejich životnosti, a v neposlední řadě bezplatná konzultace závad po telefonu přímo se servisním technikem.

Pro zjednodušení administrativy je možné s naším servisním střediskem uzavřít celoroční servisní smlouvu na opravy a pravidelné kontroly prostředků zdravotnické techniky. Pro podrobnější informace se obracejte na vedoucího servisu zdravotnické techniky do servisní centrály v Praze.

Adresa pro zasílání přístrojů do opravy:

medisap, s.r.o. servis zdravotnické techniky Adresa Malešická 2251/51 Praha 3, 130 00 Vedoucí servisu: Ing. Vojtěch Paska Tel./Záznamník: 225 001 568 Fax: 225 001 522 Email: servis@medisap.cz

Kontaktní formulář

V případě potřeby nás můžete kontaktovat i pomocí kontaktního formuláře. Naši technici se vám ozvou hned jak to bude možné. Rovněž přivítáme Vaše připomínky, postřehy a komentáře. Děkujeme za Váš čas! Můžete nás také kontaktovat přímo – telefonem nebo e-mailem.

Předmět

captcha