Servis

Společnost medisap, s.r.o je autorizovaným servisním střediskem pro podporu produktů firmy GE Healthcare – divize LCS. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis všech ostatních produktů, které naše společnost prodává v České Republice.
Více jak 15 servisních techniků denně operuje v celé ČR z několika regionálních středisek. Naši servisní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru zdravotnické techniky a jsou pravidelně školeni přímo u zahraničního výrobce. Jsme certifikováni systémem kvality ISO 13485.

Mezi naše služby patří zejména pravidelné bezpečnostně technické kontroly prostředků zdravotnické techniky dle 375/2022, provádění oprav, vedení dokumentace o přístrojích po celou dobu jejich životnosti, a v neposlední řadě bezplatná konzultace závad po telefonu přímo se servisním technikem.

Nabízíme uzavření dlouhodobých servisních smluv pro komplexní zajištění provozu vašich zdravotnických prostředků. Zákazníci s uzavřenou servisní smlouvou čerpají nemalé výhody, mezi které patří zejména prioritní vyřízení servisních požadavků při závadách a automatické provádění BTK dle schváleného časového rozvrhu během roku (elektronický archiv BTK protokolů). Pro podrobnější informace se obracejte na vedoucího servisu zdravotnické techniky do servisní centrály v Praze.
Adresa pro zasílání přístrojů do opravy:

medisap, s.r.o.
servis zdravotnické techniky
Malešická 2251/51
130 00 Praha 3

Vedoucí servisu:

Ing. Luděk Jandus
Tel: +420 606 608 156
E-mail: ludek.jandus@medisap.cz