Kariéra

Aktuální seznam volných pracovních míst ve společnosti medisap,s.r.o.

Obchodní zástupce pro prodej spotřebního materiálu a příslušenství – oblast Morava (ideálně z regionu Olomouc a okolí)

V případě vašeho zájmu, zasílejte prosím životopis na: gabriela.krenkova@medisap.cz

Pracovní náplň:

prodej spotřebního materiálu a příslušenství k přístrojům z oboru intenzivní péče, produktový management přiděleného sortimentu, péče o zákazníky, komunikace se zahraničními výrobci, úzká spolupráce s prodejním a servisním týmem při přípravě a instalaci zakázek, školení a edukace nemocničního personálu k používané technice atd.

Požadujeme:

  • ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání
  • požadujeme praxi v oboru
  • znalost v oblasti zdravotnictví
  • komunikativní typ se zřetelným nadáním pro obchod
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • ŘP průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • časová flexibilita, cestování po přiděleném regionu (Morava)
  • vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme:

  • vysoce motivační individuální ohodnocení
  • zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí
  • nadstandardní preventivní závodní zdravotní péči poskytovanou v lékařském zařízení univerzitního typu
  • veškeré potřebné pracovní vybavení
  • teambuildingové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravné
  • smlouvu na dobu neurčitou

Do naší společnosti hledáme vhodnou kandidátku na pozici Obchodní referentky. Nástup možný ihned.

Obchodní referentka – popis pozice

Kvalifikace: SŠ nebo vyšší odborné vzdělání

  • vede evidenci obchodního případu
  • provádí administrativní činnosti v rámci oddělení
  • komunikuje se zahraničními dodavateli (e-mailová komunikace)
  • objednává zboží
  • zpracovává a zasílá faktury zákazníkům
  • vyřizuje reklamace s dodavateli i zákazníky
  • má na starosti logistiku zboží včetně skladové evidence
  • komunikuje s přepravci
  • odpovídá za dodržení procedurální posloupnosti obsahu každého obchodního případu,
  • vede korespondenci týkající se obchodních případů
  • vede evidenci zapůjčeného zboží, odpovídá za jeho vrácení, popř. fakturaci
  • podílí se na inventurách zboží

Předpoklady pro vykonávání této pozice:

  • Komunikativnost
  • Pečlivost
  • Týmovost
  • Zkušenost s logistikou zboží + skladová evidence
  • Logické myšlení technického charakteru

Podklady k proškolení v oblasti BOZP a PO