Společnost medisap, s.r.o působí na českém trhu od roku 1992 a zaměřuje se na prodej a servis zdravotnické techniky pro intenzívní péči, kardiologii, neonatologii a další související obory. Soustředí se zejména na dodávky monitorů životních funkcí. Převážnou část nabízeného portfolia tvoří výrobky firmy GE Healthcare. Dalšími významnými dodavateli jsou Masimo Corporation, Luminetx a jiní přední světoví výrobci zdravotnické techniky.

Od roku 2003 rozšířil medisap s.r.o. své portfolio o produkty amerického výrobce Ohmeda medical® a o unikátní přístroje platformy Giraffe,. Ty jsou určeny pro intenzivní péči perinatologických center, kde díky své technologii a víceúčelovému použití usnadňují péči o předčasně narozené a nemocné novorozence.

Zastupované společnosti

 

Společnost medisap s.r.o. je autorizovaným prodejcem a servisním střediskem pro podporu produktů firem GE Healthcare (Marquette) a BD – Carefusion. Dále zajišťujeme záruční a pozáruční servis všech ostatních produktů, které naše společnost prodává v České Republice.

Náš prodejní tým i servisní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru zdravotnické techniky. Jsou pravidelně školeni přímo u zahraničních výrobců.

gehealthcarelogo Color-jpg_CMYK