Kariéra

Aktuální seznam volných pracovních míst ve společnosti medisap,s.r.o.

Do naší společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik ITjunior

pro oblast ČR.

V případě vašeho zájmu, zasílejte prosím životopis na: gabriela.krenkova@medisap.cz

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory a servisu.
  • Instalace, konfigurace a servis specifického hardware/software pro zdravotnictví.
  • Řešení technických problémů a poskytování IT podpory na dálku i osobně.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu při řešení komplexních IT problémů.
  • Spolupráce s lékařským personálem a IT specialisty zákazníka.
  • Dokumentace prováděných činností a údržba záznamů.

Co požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Základní znalost IT infrastruktury a technologií, ideálně se zaměřením na zdravotnictví.
  • Schopnost rychle se učit a adaptovat se na specifika zdravotnického prostředí.
  • Manuální zručnost + znalost práce s počítači, znalost datových sítí.
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Samostatnost a osobní zodpovědnost.
  • Komunikativnost.
  • ŘP průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Ochota cestovat po ČR.

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu.
  • Plán kariérního růstu.
  • Zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí.
  • Nadstandardní zdravotní preventivní závodní péči poskytovanou v lékařském zařízení univerzitního typu.
  • Veškeré potřebné pracovní vybavení (servisní nářadí, mobilní telefon, služební vůz, notebook apod.)
  • 5 týdnů dovolené.

Podklady k proškolení v oblasti BOZP a PO